Ücretsiz Rakip Analizi

Rakip analizi, dijital dünyada atacağınız adımlar öncesinde stratejinizi belirler. Somut veriler ışığında sağlam temellere dayanarak ilerlemesi gereken sürecin başlangıcı niteliğinde olacaktır. Bu bağlamda öncelikle sektörünüz baz alınarak araştırmalar yapılmaktadır. Sunduğunuz hizmet/ürün portföyünüzün istişaresi sonucunda gerek sosyal medya, gerek arama motorları üzerinden çalışmalar başlatılacaktır.Özel analiz sistemleri kullanılarak en verimli analiz sonucu alınıp ardından değerlendirme işlemine geçilmektedir. Final sonuçları kontrollerin ardından sunum haline getirilmektedir.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta sadece web sitenizin olması kesinlikle yeterli değildir. Sitenizi analizler sonucu size özel olarak yapılan web tasarım ve aynı şekilde size özel bir yazılım ardından, arama sonuçlarında üst sıralara çıkmak için gerekli olan öznel ve kaliteli bir site mantığına taşımanız gerekmektedir.

Rakip Analizi ile başlayacak olan süreçte LIM Creative işinizi büyütmek için yanınızda yer alıyor. Profesyonel ve deneyimli ekibi ile ileriye taşımak için buradayz. Siz de aşağıda ki formu doldurarak LIM’in hizmetlerinden biri olan Ücretsiz Rakip Analizi’nden yararlanabilirsiniz. 
 

Biz Sizi Arayalım