Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz dünyasında, insanların elinden düşüremediği akıllı telefonlar sayesinde her geçen gün daha da ileriye taşınıyor. İnsanların yaşadığı her anı, her kareyi kaydedip paylaştığı, kişisel durumlarını anlattığı, fikirlerini paylaşıp yeni insanlarla tanıştığı bir mecra haline geldi. Facebook ile başlayan sosyal medya da ki aktiflik gün geçtikçe yayılarak Twitter, Instagram, Snapchat, Tumblr gibi platformlara da sıçramış oldu. Bunun da farkında olan firma sahipleri ve iş dünyasından birçok işletme sosyal medya hesaplarına içerikler üreterek aktif tutuyor, kitlelere ulaşım sağlıyor. Özellikle özel günlerde yayınlanan kısa filmlerden görsellere insanları mutlu ediyor. Tabii ki bu çalışmayı bilinçli bir şekilde yapılması halinde, sosyal medya yönetimi alanında olumlu sonuçlar alınabilmektedir.

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi ile rakiplerinizin üstüne çıkabilirsiniz. İşinizi en iyi şekilde anlatmak, kendinizi hedef kitlenize duyurmak iyi bir planlama mümkündür. Düzenli aralıklarla yapılacak paylaşımlar sıradan olmayan görseller insanların dikkatini çekmektedir. Sunduğunuz ürün ve hizmetleri sıkıcı paylaşımlar ile değil ancak göze hitap eden güncele uygun paylaşımlarla başarılabilir. Giyimden teknolojiye, gıdadan sağlığa tüm sektörlerde içerikler üretilerek paylaşımlar yapılmaktadır. Bu sadece PR yapmanız ile de kalmaz size yeni bir kazanç kapısı yeni olanaklar sağlamaktadır. Günümüzde insanlar öncelikle sizin hakkınızda ulaşabileceği tüm mecralar üzerinden bilgi sahibi olup daha sonrasında iş anlaşmaları yapmaktadır. Sosyal medyanın önemi pek azımsanacak düzeyde değildir.

Sosyal medya da en etkin olarak sayabileceğimiz mecralar başlıca Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Linkedin olarak sayılabilir, sayısı da artarak devam etmektedir. Lim Creative ekibi en etkin bulduğumuz Facebook ve Instagram’da bizimle birlikte çalışan işletmelere olumlu dönüşler sağlayarak işlerinde büyümelerine destekte bulunduk, halen de devam ediyoruz. Her sektörden örnek müşterilerimiz bulunurken uzun süredir çalıştığımız restorant işletmeleri, medikal estetik firmaları, hastaneler ile de hem sıkı bir bağ hem de çözüm ortağı olduk. Kendi mutfağımız dediğimiz stüdyomuzda yaptığımız çekimler ile de sosyal medya her an yeni içerikler ile size destek oluyoruz.

Yaptığımız çalışmalardan sizde faydalanmak istiyorsanız, Lim Creative ekibi olarak reklam, danışmanlık, sosyal medya yönetimi alanında sizin yanınızda yer alıyoruz. Bulunduğunuz ve geliştirmek istediğiniz tüm yönlerinizi ele alıyor, analizlerinizi yapıyor en faydalı yol haritasını belirleyip ilerliyoruz. Daha fazla bilgi almak, işinizi dijital dünya da büyütmek için bize ulaşın.