Portal Geliştirme

Portal Web Siteleri, içerisinde bir çok bilgiyi barındıran geniş kapsamlı web siteleridir. Buna en yakın örnek olarak forum, dernek siteleri diyebiliriz. Profil oluşturma, öznelleştirme, kategorize etme, site içi arama ve tabii ki içerikleri yönetme gibi bir çok özellik  içerisinde mevcuttur.

Özellikle soru-cevap şeklinde kullanılan, konuların kategorize edildiği sürekli bilgi paylaşımı şeklinde geçen forum siteleri üzerinden değerlendirme rahatlıkla yapılabilir. İstenildiği kadar açılan konular sayesinde insanlar bilgi paylaşımları ile kendi kişisel bilgi ve deneyimlerini aktarmaktadır. Örneğin; otomotiv olarak araç arıza çözümleri, ikinci el araç piyasa araştırması, sık kullanılan teknoloji konusunda yardımlar, bilgisayar sorunlarından akıllı telefonlar hakkında bilgilendirmelere bir çok alt başlıkta bulunabilmektedir.

Tabii ki sadece forum siteleri ile sınırlı değildir. Dernek, organizasyon gibi topluluklar, bünyesinden bir çok siteyi bulunduran yapılar bu tür siteleri tercih etmektedir. Bu siteler üzerinden firmalar hakkında genel bilgiler, planlanan aktiviteler, genel duyurular yapılıp yayınlanabilmektedir. Profil oluşturup tanımlama, hepsini ayrı ayrı kategorilendirme yapabilme özellikleri aramalarda kullanıcı deneyimi arttırarak daha da işleri kolaylaştırmaktadır. 

İnternette kullanılan portallar içerisinde göreceğiniz üzere bir çok özellik burundurduğun yazılımsal alt yapının sağlam bir temele kurulu olması gerekmektedir. Sağlam temele kurulu açık olmayan bir yapı ile geliştirilerek bütün üst özelliklerin kullanımı rahatlıkla yapılabilmektedir. Stabil, güvenli, hızlı çalışan bir portal deneyimi sunarak daha iyi bir tecrübe edinmenizi sağlıyoruz. Lim Creative portal geliştirmelerine sürekli olarak devam ederek her an güncel kalmaya devam ediyor. Sizde daha fazla bilgi almak, hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın.