Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama, mobil cihazlar için tasarlanıp yazılıma dökülmüş olan, telefon işletim sistemi (Android, IOS, Symbian vb.) kullanan ve telefonun donanım özelliklerini kullanabilen uygulamalardır.

Son yıllarda akıllı telefonların ivmesini arttırmasıyla birlikte, hepimizin ulaşım sağlayabileceği farklı kategorilerde bir çok yazılmış mobil uygulama hayatımıza girdi. Neredeyse her konuda bir uygulama üretilirken çeşitlilik arttıkça rekabette artmaya başladı. Oyunlar, öğreticiler, teknoloji asistanları, sağlık asistanları gibi her geçen gün geliştirilerek ve sayısı artarak ilerleyen bir sektör yaratılmış oldu.

Mobil uygulamalar, telefonların donanım özelliklerinden de yararlanarak mobil site ve responsive  sitelerden kendilerini ayırırlar. Performans üstünlüğü, kolay kullanımı, sağladığı bildirim özellikleri avantajları arasında yer almaktadır. Ancak bunlar yeterli değildir. Her hizmete dayalı çalışmada olduğu gibi kullanıcı deneyimi ön planda tutulmalıdır. Kullanıcıdan mükemmele yakın olumlu dönüşler alan uygulamalar mobil dünyada kendine kalıcı bir yer bulmaya daha da yaklamış olur.
Mobil uygulama yazılımları, çok eski bir alan olmaması sebebi ile çalışacağınız iş ortağınız bu konu hayati önem taşır. Android ve IOS standartlarına uygun olarak düzenlenirken, düzenli güncellemeler ile geliştirmeler sağlanmaktadır. Uygulama hataları, uyumsuzluklar, aniden kapanma, uygulamadan atma gibi sorunlar için önlem alınmalıdır.

Lim Creative ekibi sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde çalışmalar yapmaya hazırdır. Android ve IOS sistemlerinde çalışacak uygulamaları geliştirip müşterilerimize sunmaktayız. Sadece uygulama teslim edilene kadar değil aynı zamanda uygulamalar için yapılacak güncelleştirmelerde de aynı şekilde bütün destek ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Mobil Uygulama Geliştirme hizmetimizden faydalanmak için bize hemen ulaşın.