Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri, firmanızın dijital ortamda ki kimliğini yansıtan, en son teknolojiler ile donatılmış ve profesyonel şekilde tasarlanmış internet siteleridir. Ürünlerinizi tanıtmak, kitlelere duyurmak, dijital dünya üzerinden piyasaya sunmak Kurumsal Web Tasarım bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Farklı olarak sadece hizmetlerinizi açıklamak, firmanızın kurumsal kimliğini öne çıkarmak yine aynı şekilde Kurumsal Web Tasarım ile mümkündür.

Büyümek isteyen kobilerden gelişmesini tamamlamış şirketlere artık keyfi istek halinden çıkıp, ihtiyaç haline gelmiş Kurumsal Web Siteleri birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Dijital dünya izyonunuzu yansıtacabileceğiniz, kendinizi istediğiniz şekilde görsel, yazılı, medya şeklinde ifade edebileceğiniz bir ortam sunuyor. Size hitap eden size özel bir tasarım, Google’ın belirlediği kalite ölçütlerine uygun arama motoru dostu sürekli güncel kalacak bir yazılım sizi rahatlıkla istediğiniz konuma getirebilmektedir.

Peki Nasıl Çalışıyoruz?

Lim Creative olarak iş ortağınızdan farksız her zaman uyum içinde çalışarak işletmenizi ön plana çıkarmaya yardımcı oluyor, kurumsal kimlik çalışmalarınızda etkin rol oynuyoruz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak çözümler sunuyor, bunun üzerinde analizler yaparak web sitenizin en iyi şekilde aktif olmasını sağlıyoruz. Kurumsal web tasarımın alt başlıklarına inerek, özellikle site içi ve site dışı olarak yapılacak çalışmaları belirliyor, ihtiyaçlarınıza hitaben en uygun yol haritasında birlikte ilerliyoruz. 

Çünkü biliyoruz ki sadece göz alıcı bir tasarım yeterli değil. Alt zemini boş bir tasarım desteklenmemiş bir bina gibi ilk sallantı da çökebilmektedir. Sitenizin yazılım, tasarım, içerik bağlantıları senkronize edilerek her açıdan mükemmel bir iş ortaya çıkarılmalıdır. Reklam verdiğinizde maliyetlerin düşürülmesi, sitenizin bulunabilirliği, kullanıcı deneyimi, kalite ölçütleri buna bağlıdır. Site içerisinde ve site dışında yapılacak çalışmaların önemini de daha net şekilde anlaşılmaktadır.Etkili bir SEO çalışması bunun en büyük örneğini olarak karşımıza çıkar. Doğal arama sonuçlarında üst sıralarda çıkılması sağlanarak her zaman ön planda kendinizi bulabilmektesiniz. Sabır ile yürütülen bu çalışmalar toplu halde meyvesini verecektir.

Ancak unutulmamalıdır ki kurumsal web tasarım ana başlık değil, yapılan diğer çalışmalarla birlikte entegre çalışan bir bütünün parçasıdır. İşletmenizde büyümek istiyorsanız mutlaka tüm yönleriyle ileriye taşımak için LIMitlerinizi aşmalı daha üst seviyeye çıkmalısınız.