Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı, bir kurumun bu konuda en önemli ilk adımı logosu ve renkleridir. Tamamen profesyonel şekilde tasarlanacak bir logo, firmanızla ilgili ilk bakışta oluşacak olumlu etkiyi uyandırmaya yardımcı olacaktır. Kurumsal kimlik kapsamında kartvizit, broşür, katalog, web sitesi, ürün ambalajları vs. kullanılacağından fazlasıyla önem arz etmektedir.
 
Sizi ön plana çıkaracak, hedef kitlenize ulaştırmayı sağlayacak en önemli araç olarak kurumsal kimliğiniz karşınıza çıkmaktadır. Günlük hayatta ve aynı zamanda dijital dünya da ki bilinirliğinizde kurumsal kimlik tanımı altında ki materyaller sizi ön plana çıkarmaktadır. Sizi tanımlayan kartvizitiniz, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi sunduğunuz katalog çalışmanız, kampanyanlarınız için oluşturulan broşürler, ürünleriniz için ambalaj tasarımları kurumsal kimlik başlığında toplayabiliriz. Dijital dünya da e-broşür, e-bülten, web sitesi gibi etkenlerde kurumsal kimlik dahilinde sayabiliriz. Bu etken doğru, koordineli kullanıldığında gelişim göstererek markanıza katkı yapmaya sürekli olarak devam eder. Renklerin uyumu, çizgilerin birleşimi, bağdaştırmalar markanızın çizgisini ifade etmektedir.

Şirketiniz için mevcuttaki tasarımınızı değiştirmek veya yeni bir kurumsal kimlik tasarımı istiyorsanız Lim Creative’in sunduğu hizmetler arasında bulunan kurumsal kimlik tasarımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yapılacak analizlerin ardından size en uygun, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak, size en iyi şekilde hitap edecek ve sizi en iyi yansıtacak tasarımı size sunacağız. Bununla birlikte uygun renkler ve kullanılacak materyaller seçildikten sonra logo çalışmaları da başlayacaktır. Logo çalışmanız diğer tüm materyallerin ana hatlarını oluşturmaktadır. Burada ki seçimleriniz firmanızı dış dünyaya yansıtacak olan işlemlerdir. Bu işlemler gerçekleşirken sizden gelen onaylar alındıktan sonra tüm çalışmalara son halinin şekli verilecek kurumsal kimliğiniz oluşturulmuş olacaktır.

Kurumsal kimliğiniz sizi tüm mecralarda yansıtacağından hayati önem taşımaktadır. Bu şekilde göz önünde olacak, dikkat çekecek ve oluşturacağınız kimlik ile tanınmış olacaksınız. Kurumsal kimlik tasarımınız konusunda geçiştirme veya yaptırmak için yaptırma yerine gerçekten kalıcı etkiler bırakacak profesyonel bir çalışma sağlayın. Kazancınızı arttırmak markanızı geliştirmek geçer, yatırımlarınızı doğru şekilde kullanmaktan kaçınmayın.