Katalog ve Broşür Tasarımı

Her ne kadar dijital platformda etkin rol oynasakta siz değerli müşterilerimize, katalog ve broşür tasarımı konusunda da hizmet veriyoruz. Hem mevcut müşterilerimizden gelen talepleri değerlendiriyor hem de dışarıdan ilk defa bizimle çalışacak müşterilerimizin taleplerini alıyor, onları en iyi şekilde değerlendirip sunuyoruz.

Sadece gramaj, baskı kalitesi gibi somut koşullar değil aynı zamanda etkili bir tasarım çizgisinin öneminin bilincinde işler yapıyoruz. Müşterilerimizi memnun edecek şekilde karşılıklı olarak görüşmeler sonrası katalog için gerekli içerikler alınarak tasarım çalışmalarına başlanmaktadır. Ön kapak, arka kapak, iç sayfalar için tasarımlar sunularak onay, revize veya yeni bir tasarım isteniyorsa üretilerek yeniden sunulmaktadır.  Ardından baskı kalitesinin yüksek olduğu anlaşmalı tesislere yönlendirerek baskı alınır, tüm baskı kontrol aşamalarından sonra tamamen hazır biçimde müşterimize teslim edilmektedir.

Katalog-Broşür Farkı Nedir?

Kataloglar sayfa sayısı olarak broşüre göre daha fazla, daha kalıcı, kapağı olan ve detaylı çalışmalardır. Broşürler ise daha çok 10 sayfayı geçmeyen, sade olarak ürün ve hizmetlerin anlatıldığı, katlanabilen basılı işlerdir. Her ikisi içinde kaliteli tasarımlar mevcut olup istenilen hizmete göre sunulmaktadır.  Ancak ikisinin ortak yönünde okuyucuya hitap etmesi açısından çok fazla yazı yerine görseller kullanılarak en iyi şekilde göze hitap edecek şekilde tasarımın yapılmasıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı’nın da bir parçası olan Katalog ve Broşür Tasarımı okuyucu isteğini bilen işinde uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Lim Creative olarak daha önceden matbaa ile ilgili de çalışmalarımız mevcutta olup, bu alanda da etkin olduğumuzu belirtmek isteriz.