Google Adwords Reklam

Google Adwords reklamları, günümüzde önemli bir paya sahip olan reklam sahasıdır. Bu saha, reklam kriterleri çerçevesinde hazırlanıp ve doğru uygulandığında, işletmeler markalarını kısa sürede çok iyi yerlere taşıyabilmektedir.


Arama motoru reklamları, online olarak yayınlanan reklamlarda ilk sırada yer almaktadır. Google, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de arama motoru üzerinden yayınlanan reklamlar arasında en büyük paya sahiptir. Google'ın sağladığı altyapı hizmetleri, kullanımdaki kolaylıklar ve yılların getirdiği alışkanlık ile insanlar, çoğu işlemlerini Google'dan yaptığı aramalar sonucunda gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda, reklamlarda hayati önem taşıyan Google Adwords, işletmelerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Her sektörden reklam verebileceğiniz bir mecra olan Google Adwords, sosyal medya reklamları ile birlikte en çok bütçe ayrılan reklam alanlarına sahiptir. Sosyal medyadan farklı olarak Google’ın reklam kriterleri, analizleri daha fazla olduğundan takibi daha zordur. Kriterleri bilindiği üzere, Google’ın mantığına göre kusursuza yakın olmalıdır. Sitenizin açılış hızından, içinde bulunan içeriklere, responsive görünümüne bunların kesinlikle standartlara uygun olması şarttır. Aksi halde uyarılar ile sitenizin kalitesi düşmekle kalmaz, reklam maliyetlerinizde maksimum düzeye çıkar. Bu da işletmelerin karşılaşmak istemeyeceği bir nokta olduğunu söyleyebiliriz.

Sistemin ana mantığı, anahtar kelime için verilen teklif tutarları, kalite puanı sizin reklamlarda olan sıralamanızı belirliyor. Çeşitli analizlerin ardından bileşenlerin siteniz ile optimizasyonu yapılarak reklamlar verilmeye başlanıyor. Bu işlemler bütününü, bu konuda uzun süre boyunca mesai harcamış Lim Creative ekibi, sizin yerinize gerçekleştirerek takibini sağlıyor, maliyeti düşürüp maksimum verime ulaştırıyor. Bu aşamalar sırasında düzenli raporlama yaparak sürece sizinde hakim olmanızı sağlıyoruz.. Siz de bu hizmetimizden yararlanarak Google Adwords Reklam alanında başarı sağlayın.