Firmanız İçin Dijital Çözümler

ürün veya hizmetleriniz aradığında görünün

Dijital Dünya’da firmanızın ihtiyaçlarına uygun, kreatif çözümler üreterek sizleri üst basamaklara taşıyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz? 

3 ayrı birimden oluşan ekibimiz ile öncelikle temelden, sıfırdan başlayarak adım adım yol haritasını çiziyoruz. Web Tasarım’dan Web Yazılım’a, Dijital Tasarım’dan Dijital Pazarlama’ya ihtiyaçlarınız belirleniyor. Sonrasında rakip analiziniz, mevcut durumda var ise sosyal medya hesaplarınız, arama motorları performansınız, Google kayıtlarınız ve dijital dünya da sizi var eden bütün unsurları kontrol altına alıyoruz. 

Her yeni iş bizim için de yeni bir heyecan yeni bir öykü demek. Motive kaynağımız olan bu çalışma stilimiz enerjik bir ekip ortamıyla yeni hedeflerin önünü açıyor. Her daim iletişimde olabileceğiniz uzman ekibimiz ihtiyaçlarınız kadar isteklerinize de önem veriyor. Vizyonunuzu misyonunuzu istediğiniz şekilde yansıtmanıza küçük rütuşlarla katkı yaparak destekliyoruz. Gözünüze hoş gelmesi estetik açıdan sizi tatmin etmesi de haliyle en büyük önceliklerimizden bir tanesi. Aşama aşama ilerlerken sırasıyla biraz bahsedelim

Web Tasarım’da neler yapıyoruz?

Web Tasarım projelerimizde mutlaka kişiye/firmaya özel tasarımlar yapılmaktadır. Koordineli olarak çalışan uzman tasarım ve yazılım ekibimiz (lim.com.tr’den göreceğiniz üzere) dikkat çeken, kullanıcıyı harekete geçirmeye sevk eden, kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar ile hem göze hem de ziyaretçilerine hitap ediyor. Kullanıcı deneyiminin önemi ise bu noktada en ön planda olması gereken kriterdir. Sitenize girecek ziyaretçilerin etkileyici bir tasarımla karşılaşması tabii ki memnun eder ancak istediği sonuca ne kadar geç ulaşırsa o etkili tasarımında çok bir önemi kalmıyor. Çok fazla yönlendirmeler , fazlaca butonlar olmadan UI ve UX’a uygun olarak yapılan sitelerde, sitede kalma oranları artarken doğal olarak müşteri potansiyelinizin artması da kaçınılmazdır.
İlk adımımız böyleydi. Şimdi ikinci adım sizi dijital dünyaya taşıyacak olan yazılım evresi.

Web Yazılım

Web Yazılım dışarıdan bakıldığında aslında en karmaşık nokta olarak gözükebilmektedir.  Etkileyici tasarımı çok fazla boyutlara ulaştırmadan yazılımını yapmak, tüm işlevlerin etkili şekilde çalışması, site açılış hızı, arama motorları uyumlu olması gibi liste de uzayıp giden bir çok kriter bulunmaktadır.  Arka planda çalışan kodlarda ki her bir satır bu zincirin bütün olmasını sağlamaktadır. Google’ın belirlediği standartlar, protokoller ve sertifika güncellemeleri her geçen gün zorluk seviyesi artarak devam etmektedir. LIM ekibi 11 yıllık deneyimi ile gözünüzü arkada bırakmadan tamamen tüm bunlara uygun şekilde süreci yönetip sitenizi size belirtilen çalışma süresi sonunda teslim etmektedir. Sadece web siteniz olmasının yetmeyeceğini bildiğimizden 360 derece bir dijital dünya deneyimi için dijital tasarım konusunda da size destek sağlıyoruz.

Peki ne bu Dijital Tasarım?

Dijital Tasarımlar, her gün gelişen, gelişmeye sürekli olarak devam edecek olan dijital dünyada ki gördüğünüz sosyal medyada ki tasarımlardan (Facebook, Twitter, Instagram) tutun, site içeriklerinize, banner tasarımları, logonuz, görsel olarak karşınıza çıkan bütün hepsi dijital tasarıma dahildir. Sosyal medya hesabınız için kendi stüdyomuzda veya sizin kendi iç/dış mekanınızda yapılacak fotoğraf/video çekimleri,  Adobe programları üzerinden üretilecek olan size özel tasarımlarla içerikler, reklam görselleri tasarımları gibi uç noktasını her gün aşabileceğiniz bir mecrada yer alacaksınız. Dijital Tasarım ile bağlantılı diğer birim ise Dijital Pazarlamadır. Paranın kaynağına geçiş yapıyoruz.

Dijital Pazarlama süreci nasıl işler?

Dijital Pazarlama ile hedefleriniz doğrultusunda PR’dan, direkt satışa bir satış stratejisi oluşturularak sizi en hızlı şekilde ön plana çıkaracak kriterler belirleniyor. Sonrasında bütçeniz, hangi mecralarda reklamlarınızın yayınlanacağı, hangi tasarımların kullanılacağı, yaş, ülke, cinsiyet gibi bir çok değerlendirmeden sonra yayına alınmaktadır. LIM Creative yurt içi, yurt dışı bir çok sağlık(saç ekim, medikal estetik, hastane), hizmet, gıda, otomotiv gibi bir çok sektörde dijital pazarlama ve reklamcılık ajans hizmeti vermektedir. Düşük bütçeler ile maksimum kazancı sağlamak için arka planda da yapılacak çalışmalar sayesinde minimum maliyet maksimum verim ile siz de ön plana çıkabilirsiniz.

3 birimden oluşan ekibimizden ve işleyişimizi sizlere en net hali açıklamaya çalıştık. LIM’in sunduğu hizmetlerden faydalanmak, daha fazla bilgi almak için iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz. Yüz yüze görüşme isteklerinizi de belirtebilirsiniz.