Facebook APP Geliştirme

Facebook sosyal medyanın en etkili çıkış noktası olarak gösterebiliriz. Sunduğu imkanlar aktif kullanıcı sayısı, içinde barındırdığı özellikler bunlar Facebook’un neden en fazla gelişim gösteren sosyal medya ağı olduğunun göstergesidir. Ülkemizde de aynı şekilde Facebook diğer sosyal medya uygulamalarına göre önde bulunuyor. Bu kadar kullanan kitleyi tabii ki firmalar göz ardı edemeyecelerinden Facebook’un uygulama geliştirmesine imkan tanıdığı Facebook App ile kendi uygulamalarını Facebook üzerinden yayınlamaktadırlar.

Bu sayede markalar kendi uygulamalarını oluştururken aynı zamanda potansiyel bir hedef kitleye ulaşım sağlıyor. Geliştirilen uygulama sayesinde kullanıcılara ait bilgilerin kendi sunucunuza alınabilmesi, onun adı ile paylaşım yapılabilmesi büyük bir avantaj sağlıyor.Potansiyel hedef kitlenize ulaşmak ile kalmayıp, paylaşımlar ile sadece bir kişi üzerinden kendinizi minimum yüzlerce kişiye ulaştırmış oluyorsunuz. Hem tanınmayı sağlamak hem potansiyel müşteri elde ederek şirketinizi üst seviyelere çıkartmış bulunuyorsunuz.

Facebook App’in belirli kurallar çerçevesinde izin verdiği uygulama geliştirme gibi Instagram, Twitter, Linkedin’de sağladığı altyapı ile uygulama geliştirme izni vermektedir. Lim Creative ekibi istediğiniz özellikte ve başlık altında Sosyal Medyalar üzerinden APP hizmeti vermektedir. Yayınlayacağınız uygulama ile yeni kitlelere ulaşmak, kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmak için hemen bize ulaşın. Sizde bu kullanışlı özelliklerden faydalanın markanızı dijital dünya da öne çıkarın.