E-bülten Tasarımı

Potansiyel ve hali hazırda bulunan müşterilerinize ulaşmanın en etkin, düşük maliyetleri yollarından bir tanesi e-mail pazarlamasıdır. Bu konuda gerçekten başarılı bir sonuç almak istiyorsanız en temel unsur kaliteli bir e-bülten tasarımıdır. Kalite her işte önemlidir ancak e-bülten tasarımları, katalog ve broşür tasarımı gibi tasarım ardından yayın gibi değildir.

E-Bülten Tasarımı Nasıl Yapılır? 

Tasarım öncesinde konunun ana hatların belirlenmesini ilk aşama olarak görebiliriz. Kurumsal kimliğinize uygun olacak şekilde tasarlanan yapı bütünlük olması açısından önem taşır. Başta logonuz olmak üzere, firmanızın renkleri E-Bülten tasarımında dikkate alınır. Tasarımın ardından süreç tam olarak bitmemektedir.Çünkü devamında bu e-bülten tasarımının spam filtrelerine takılmayacak şekilde düzenlenmesi, ardından tüm ekranlarda düzgün görüntülenebilecek şekilde HTML koduna dökülmesi gerekmektedir. İyi şekilde planlanmaz ise yapılan iş tamamen maksimum faydayı sağlayamayacaktır. Spam koşullarına dikkat edilmesi bu anlamda büyük önem teşkil etmektedir. Düzgün şekilde bir yazılıma döküm sayesinde daha fazla kişiye erişme imkanı edilebilir. Tüm ekranlarda insanlar rahatlıkla görüntüleyebileceğinden hem dikkat çekici tasarımınız hem de etkili içerikleriniz insanların ilgisini çekecektir. Ve en önemli kısım olarak kanuna uygun şekilde düzenlenmesi gereken e-posta izinleri, müşteri izinleri yasalara uygun şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Kişisel Bilgilerin Korunması gibi insanların rahatsız edilmemesi üzerinde yapı fazlasıyla genişletilmiş olup dikkate alınmalıdır.

Lim Creative ekibi tüm süreci sizin için en iyi şekilde yönetir. Planlanır, tasarlanır,hazırlanır onayınıza sunulup son şekli verilerek size teslim edilir. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi tam ilgi alaka ile sizinleyiz, E-Bülten tasarımında da tercihiniz Lim Creative olsun.