Dijital Dünyada İşinizi Büyütün

Doğru stratejiyle işinizi büyütün

Firmanız için doğru mecralarda doğru strateji çalışmaları yürüterek, hedef kitlenize ulaşıyoruz. Arama motorları, sosyal medya ve haritalarda hizmet veya ürünlerinize benzer işlemetleri arayan müşterilerinizin karşısına çıkın. Web sitenize ziyaretçi çekin veya işletmenize yapılan telefon aramalarını arttırın.

Doğru strateji ile işinizi büyütün!

Günümüz internet çağında ön plana çıkmak artık bireysel  veya kurumsal fimalar için daha önemli hale geldi. Bunun sebebi de doğal olarak insanların dijital dünya da varlıklarını, bulunma süresini arttırması oldu. Milyonlarca kişi her gün Instagram, Facebook, Twitter üzerinden etkileşimde bulunurken, Google’dan yapılan arama sayısı öncesinde 200 Milyon iken şu an da günlük 1 Milyar’dan fazla arama yapılmaktadır. Alışverişten, sağlığa, banka işlemlerinden, hukuksal işlemlere kadar artık internet üzerinden yerinizden kalkmadan halletmeniz mümkün. Dijital dünya böyle bir boyut kazanmışken bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen insanlar kendi sektörleri arasında rekabete girmiş durumdadırlar.

Google’ın yaptığı güncellemeler ile sürekli olarak iyileşen standart ve protokoller firmaları daha da iyi olmaya mecbur kılıyor. Örneğin; son iyileştirme çalışmalarının ardından mobil site hızı olarak Google’dan 50 puan altında olan siteler artık arama sonuçlarında geriye atılmaya başladı. Kullanıcı deneyimi her şeyden üstün tutulan algoritma da en hızlı, en özgün ve en kaliteli olarak sonuçlarda karşımıza çıkmaktadır.

LIM Creative tüm bu standart ve protokollere uygun olarak Web Tasarım, Web Yazılım, Dijital Tasarım, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Reklam Hizmetleri alanlarında profesyonel ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Peki nasıl ilerliyoruz?

Öncelikle Rakip Analizi ile sürece başlayarak rakiplerinizin önüne geçmek için gerekli olan analizleri yapıyoruz.  Sizin de yükselme hedefleriniz, kendinizi dijital dünyada nerede görmek istiyorsunuz gibi sorulara cevap bulmamızın ardından ihtiyaçlarınızı belirleyerek doğru yapılanma, doğru strateji ile işinizi büyütmek için gerekli adımları atıyoruz. Düzenli raporlamalar ile sizi süreçten tüm şeffaflığı ile haberdar ederek gelişiminizi birlikte görüyoruz.

Sizce de LIMitlerinizin üstüne çıkmanızın zamanı gelmedi mi?