Biz Kimiz

LİM Bilişim olarak , 2008 yılından günümüze çalıştığımız tüm projelerde kaliteyi ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak her zaman maksimum memnuniyeti amaçlayan en iyi hizmeti sunuyoruz.

LIM Creative Dijital Pazarlama, Dijital Tasarım, Web Tasarım , Web Yazılım alanlarında hizmet vermektedir. Çalıştığımız şirketleri sıradan bir müşteri-ajans ilişkisi olarak değil her daim çözüm ortağı olarak görmekteyiz.
 
Bulundukları konumdan yükselmeniz bizim için yeterli değil.“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.”  Mottosu ile bu başarı yolculuğunda da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Hep ileriye gitmek bizi yeni projelerde daha da heyecanlandırıyor.
Bizim en önemli motivasyon kaynağımız sağlam temeller üzerinden doğru bir şekilde büyüyen işletmeler. Birlikte çıktığımız bu yolda olumlu gelişmeleri görmek bizi daha iyisi için çalışmaya sevk ediyor.

LIM’de işler biraz daha farklı standartlar üzerinden ilerliyor. Ekibimizin iş yapış şeklinin kendilerine özgün ve özgür olması, çalışmalarına odaklanarak sunulan fikirler ile işletmelere katkı sağlaması, yaratıcı fikirler ve analitik çalışmayı harmanlayan yöntemlerimiz sayesinde problemleri rahatlıkla çözmemizi sağlıyor.

Günümüz teknoloji çağında her an yeni bir problemle karşılaşabilirsiniz. Her an yeni gelişmeler yaşanan bu dünyada klasik yöntemler çözüm bulmanızda fayda sağlamayabilir. LIM Creative ailesi kendine güvenen, yaratıcı ve azimli bir ekiple iyi bir problem çözücü olmaktan, sizlere çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.