Bakım ve Güncelleme

Birçok firma her gün yeni bir web tasarım firması ile anlaşıp sitelerini yaptırmaktadır. Ancak zaman geçtikçe üzerinden bilgiler eskimiş güncellenmemiş ve haliyle arama motorları üzerinde değersiz bir hale gelmiş bulunmaktadır. İlgilenilmeyen siteler yüzünden sürekli olarak sıfırdan web sitesi yaptırmak zorunda kalan firmalar, iyi bir site için maddi bir külfetin altına girmektedir. Olumsuz havayı dağıtmak kurumsal kimlik yapısınıda düzeltmek için yeniden bir planlama içerisine girilmesi zorunlu hal almıştır.

Bunlara sebebiyet vermeden en baştan sitenizin tüm bakım ve güncelleme işlemlerini ele alarak detaylı bir planlama yapıyoruz. Domain ve hosting yönetiminiz, site sertifikalarınız, güvenlik sağlayacılarınız, saldırılara karşı koruma gibi bir çok yönden ele alarak tam zamanlı yönetim sağlamaktayız. Siz sitenizle ilgili sadece geliştirmeler yaparken, arka planda tüm işlemleri hallediyoruz. Detaylı bir bakım ve güncelleme istiyorsanız düzenli periyodik aralıklarla sitenizi bakıma alarak panel,veritabanı, sunucu üzerinden tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Her yazılımın ardından tüm müşterilerimize 1 yıl boyunca ücretsiz olarak bakım desteği sunmaktayız. Sadece satış öncesi değil kurulumlar yapılıp teslim edilkten sonrasında dahi yanınızda destek oluyoruz.  Web sitenizin olası arızalara karşı garanti altında tutuyor, bir problemde bakımını gerçekleştiriyoruz. Yeni eklentiler ile zenginleştirmek isterseniz yapılacakları planlıyor bu konuda da desteğimiz her daim sağlıyoruz.

Sunduğumuz desteklerden faydalanmak, daha fazla bilgi almak ve Lim Creative’in diğer hizmetlerinden yararlanmak için hemen bize ulaşın.