B2C Web Yazılımları

“Business to Consumer”, Türkçe olarak işletmeden tüketiciye olan e-ticaret modelidir. Günümüzde çok yaygın şekilde kullanılmaktadır.  Ürün fiyat bilgisi net haliyle belirtilmiştir. Genel olarak bedel online ödeme yoluyla tüketiciden üreticiye aktarılır. Banka ve güvenlikte burada devreye girmektedir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler günümüzde hızla artmaktadır. Zamandan kazandıran, çeşit fazlalığı, direkt kapınıza kadar gelmesi tüketiciyi cezbeden unsurların başında gelmektedir. Bir çok büyük e-ticaret sitesi bu altyapıyı kullanarak kullanıcılara hizmet vermektedir. B2C modeli genel olarak ürünlerin online alışveriş ile satılması ve diğer online tahsilat amacı ile kullanılır.

İşletmelere en büyük avantajı olarak yılın 365 günü 24 saat satışa açık, sadece yerel bölge değil genel olarak tüm bölgelere açılabilme, müşteri istek ve bildirimleri gibi bir çok şekilde fayda sağlayabilirsiniz. Lim Creative ekibi olarak e-ticaret modelinizde size tüm adımlarınızda destek oluyor, yanınızda yer alıyoruz.