B2B Web yazılımları

Business to Business, Türkçe olarak işletmeden işletmeye olan ticaret ağının internet ortamına taşınmasıdır. Genel olarak şirketlerin bayileri ve tedarikçileri ile kurduğu bu sistem üzerinden hızlı şekilde bilgi alışverişi yapılması, siparişlerin takibi gibi bir çok işlem yapılabilmektedir. Hataların minimalize edilmesi, zamandan tasarruf, personel yükünün azaltılması ise sayabileceğimiz diğer avantajlardandır.

İşletmeler her geçen gün büyüyen şirket ağlarını yönetmekte zorlanmaktadırlar. Her şeyi anlık kontrol etmek belli bir sayının üzerine çıkıldığında mümkün olamayacağından Business to Business sistemleri geliştirilmiştir. Sisteme girilen bilgiler, yönergeler check sistemi ile canlı olarak güncellenerek iş emirlerinin durumları izlenebilmektedir. Bunun haricinde adım adım hangi aşamada olduğu da öğrenilebilmektedir. Grup sohbetleri iş emri atamaları yapılabilir. Örneğin zincir mobilya firması mağazadaki stoklarından ürün kodlarına, sevkiyat durumuna kadar tüm bilgilere ulaşabilir. Büyü kolaylık sağlayarak işlemlerinizi hızlandırmaya zamanı en verimli şekilde kullanmaya sevk etmektedir.Sistem üzerinden siparişleri görebilir, duyuruları yapabilir, stok bilgisi, geçmişte yapılan işlemlerini de detaylı şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Tablet ve mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla raporlar iletilebilmesi, anlık olarak iletişim sağlanmasına da olanak tanımaktadır.

Lim Creative ekibi işletmeniz için gerçekleştirilebilecek tüm e-iş modellerinin size özel olarak yapılacak yazımlar ile gelişmenize, büyümenize katkı sağlamaktadır. İşlerinizi kolaylaştırmaya, vaktinizi en doğru şekilde kullanmaya sevk eder. Business to Business yazılımlarından faydalanmak, aklınıza takılan soruları sormak ve daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.